Započeo program cjeloživotnog obrazovanja „Specijalista odjela hrane i pića“

28.11.2022.

23. studenog 2022. na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu održano je otvorenje programa cjeloživotnog obrazovanja iz područja ugostiteljstva gdje su polaznici pozdravljeni od strane utemeljitelja i voditelja programa prof. dr. sc. Slobodana Ivanovića, dekanice prof. dr. sc. Sandre Janković i prodekanice za poslovne odnose izv. prof. dr. sc. Elene Rudan.

Fakultet je time ugostio 12. generaciju polaznika na programu Specijalist odjela hrane i pića, programu koji je prepoznat od strane javnosti i prakse te samim time ostvaruje dugogodišnju tradiciju izvođenja.

U ovoj akademskoj godini Fakultet je započeo s dodatnim programima uže specijalizacije te su tako pozdravljeni polaznici upisani na programe Modula – Gastronomija i Modula – Restoraterstvo, Programa osposobljavanja za poslove bariste i programa usavršavanja za poslove sommeliera u enogastronomiji.