Događanje

— 28.10.2022.

_Predavanje

• FTHM

Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu se od 24.10.2022. do 28.10.2022. godine održava Tjedan poduzetništva.

Svakodnevno se održavaju predavanja o različitim temama iz područja poduzetništva.

Pozivaju se studenti da sudjeluju na predavanjima.

24.10. 08.45h
Digitalna čistka u poslovanju,   Diana Kovačić, Udruga Žmergo
25.10. 09:00h
dv B7
Od našeg studenta do poduzetnike, Danko Žitinić, Aestus Rijeka
25.10. 10:00h
dv B3
Radionica “Kako hakirati mozak da stvara poduzetničke ideje”  Ivan Tarle, psiholog
26.10. 09:00h
dv B2
Poduzetničke ćakule “Održivost poduzetništva u turizmu”, Centar za inovacije u turizmu, Hubbazia
27.10. 10.30h
dv A3
Što znači biti poduzetnik u hotelijerstvu, Krunoslav Kapetanović, Navis design hotel
28.10. 09.30h
dv A3
Transverzalnim vještinama (soft skills) do uspješnog poduzetnika, Udruga Vere Montis

26.10.2022. godine s početkom u 9.00 sati, Dvorana Kvarner – B2 na 2. katu Fakulteta održavaju se “Poduzetničke ćakule” u organizaciji Grada Opatije i Centra za inovacije u turizmu Hubbazia u suradnji s Fakultetom za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu.

Tema panel rasprave je globalno aktualna tema pod nazivom “Održivost poduzetništva u turizmu”. O cijelom rasponu pojma održivosti i njegove povezanosti s poduzetništvom i turizmom govorit će troje panelista koji pristižu iz različitih smjerova koje tema obuhvaća:

• dr.sc. Ines Milohnić, redovita profesorica na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Opatija, između ostalog i nositeljica kolegija Poduzetnički menadžment održivog razvoja na poslijediplomskom doktorskom studiju “Menadžment održivog razvoja”
  • Nedjeljko Pinezić na panelu će govoriti kao, između ostaloga, dugogodišnji savjetnik – trener u projektima razvoja održivog turizma UNDP-a i USAID – a, u zemljama Zapadnog Balkana
  • mag. oecol., Virna Klarić, predsjednica Udruge Eko Liburnia čija je filozofija djelovanja usmjerena na održivost tradicije, prirodnih vrijednosti i socijalno prihvatljivih gospodarskih djelatnosti za lokalnu zajednicu.
Podijeli događanje na