FMTU sudjelovao na “Ekonomskoj politici Hrvatske u 2023.”

14.11.2022.

Studenti i nastavnici Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu sudjelovali su na 30. jubilarnom savjetovanju  Hrvatskog društva ekonomista „Ekonomska politika Hrvatske u 2023.“ održanom od 09. do 11.11.2022. godine u Grand Hotel Adriaticu u Opatiji.

U četvrtak 10.11.2022. prof. dr. sc. Slobodan Ivanović sudjelovao je kao panelist na panelu „Budućnost obrazovanja / potencijali za poduzetništvo“. Panel su moderirali izv. prof. dr. sc. Ivana Kovač i izv. prof. dr. sc. Daniel Dragičević.

U petak 11.11.2022. dekanica prof. dr. sc. Sandra Janković bila je jedan od sudionika panela pod nazivom „Kako i kamo – globalna i hrvatska perspektiva“. Studenti s Fakuleta aktivno su participirali u navedenim panelima postavljanjem pitanja panelistima.