Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu sudjelovao na Sajmu karijera u turizmu

28.11.2022.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu sudjelovao je na Sajmu karijera u turizmu kojeg je organizirao Regionalni centar kompetentnosti Ugostiteljske škole Opatija. Sajam je organiziran u okviru EU projekta RCK RECEPT- Regionalni centar profesija u turizmu.

Na sajmu koji se održao od 23. do 25. studenog 2022. godine u Grand Hotelu Adriatic u Opatiji predstavljene su učenicima srednjih škola mogućnosti obrazovanja na našem Fakultetu. Na sajmu su naš Fakultet predstavljali doc. dr. sc. Krešimir Mikinac, voditelj preddiplomskog studija PETU te asistentice našeg Fakulteta Jelena Kapeš i Romina Agbaba.

U srijedu 23. studenog 2023. godine je prof. dr. sc. Dora Smolčić Jurdana bila moderatorica okruglog stola “Uvjeti praktične nastave”.