Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu član je CEEPUS mreže „Education Without Frontiers“ koju koordinira University of Applied Sciences Burgenland (Austrija) i „Amadeus“ koju koordinira WU Wien (Austrija).

Sveučilište u Rijeci dana 17. svibnja 2021. godine objaviti će ERASMUS natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka

u ljetnom semestru 2021./2022. preko ove poveznice.

u ljetnom semestru 2021./2022. preko ove poveznice.

Rok za prijavu: 10.9.2021.

(Mobilnost moguća u razdoblju od 1.11.2021. – 30.10.2023.)

Sveučilište Alexandru Ioan Cuza iz Iaşija u Rumunjskoj organizira četvrto izdanje JASSY ljetne škole (Putovanje kroz život i umjetnost, ekonomiju, društvene znanosti i turističku industriju) u periodu od 5. do 16. srpnja 2021.

Detaljnije informacije dostupne su na sljedećem linku: http://www.uaic.ro/en/jassy/

Prilog