Sveučilište u Rijeci 28.9.2020. objavljuje dopunu Erasmus natječaja za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse u 2020./2021.

Natječaj je otvorenog tipa, studenti će se moći prijavljivati do 1.6.2021., odnosno dok god Sveučilište raspolaže financijskim sredstvima, te će se sve uredne prijave odmah uzimati u obzir i financirati.

Tekst natječaja i sve detaljne upute objavljeni su na: https://uniri.hr/o-sveucilistu/medunarodna-suradnja-i-erasmus/natjecaji-za-studente/

Čestitamo izabranim studenticama!

Kristina Črnjar, Ceepus koordinatorica

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu član je CEEPUSOVE-ove mreže Amadesu, koju koordinira WU Wiena (Austrija) i „Education without frontiers“, koju koordinira University of Applied Sciences Burgenland (Austrija). U skupu navedenih mreža otvorene su prijave na FMTU za sljedeće stipendije studenata za akademsku godinu 2020./2021. za LJETNI SEMESTAR. Pod studijskim boravkom smatra se odlazna mobilnost koja podrazumijeva da student upiše, sluša i polaže kolegije na stranoj instituciji.

MREŽA: EDUCATION WITHOUT FRONTIERS (CIII-AT-0050-15-1920)

• University of Applied Sciences Burgenland, Austrija (2 student – semestar; 3 mj)

MREŽA: AMADEUS (CIII-AT-0068-15-1920)

• WU - Vienna University of Economics ans Business, Austrija (1 student – semestar; 4 mj)
  • University of Economics in Bratislava, Slovačke (1 student – semestar; 4 mj)

PRIJAVE SE PRIMAJU isključivo od ponedjeljka, 7.09.2020 do ponedjeljka, 14.09.2020 (do 10.00 sati)

TEKST NATJEČAJA (CEEPUS) - 2020/2021 - ljetni semestar

Application form

Izjava

Sveučilište u Rijeci će 18. svibnja 2020. raspisati drugi krug Erasmus Natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka te obavljanja stručne prakse u ljetnom semestru ak. god. 2020./2021. u okviru programa Erasmus.

Rok za prijavu je (i za studijski boravak i za praksu) 21. rujna 2020.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta www.uniri.hr pod rubrikom O Sveučilištu, Međunarodna suradnja i Erasmus / Natječaji te se mogu dobiti od Ureda za međunarodnu mobilnost / ERASMUS, Sveučilište u Rijeci, Kampus, zgrada Građevinskog fakulteta (soba G-033), Radmile Matejčić 3, 51000 Rijeka (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.).

Molimo sve zainteresirane studente da prouče dokumentaciju te ukoliko imaju dodatnih pitanja kontaktiraju FTHM Erasmus koordinatora izv. prof. dr. sc. Gorana Karanovića (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.):

• Mrežne stranice UNIRI (tekst NATJEČAJA)

Poštovani,

Obavještavam Vas da je natječaj za Erasmus stručnu praksu produljen do 1. svibnja 2020.

Natječaj za studijski boravak neće se produljivati, već će se ponoviti za mobilnosti u ljetnom semestru.

Za dodatna pitanja:

Sveučilišta u Rijeci