Dragi studenti,

Institute of Hospitality Vam nudi besplatno članstvo.

Institute of Hospitality je ponajviše namijenjen studentima, menadžerima te edukatorima.

Nude neograničen pristup informacijama, e-knjigama, audio-knjigama, e-časopisima te izvještajima iz područja ugostiteljstva i turizma što je u današnje vrijeme od iznimne važnosti.

Više o Institute of Hospitality i pogodnostima koje Vam registracija može donijeti saznajte u video edukaciji.

Ukoliko se želite registrirati to možete napraviti u nekoliko jednostavnih koraka. Prvo preuzmite obrazac, zatim ispunjeni obrazac pošaljite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Brzo ćete dobiti potvrdu o registraciji dobiti na e-mail. Nakon registracije Institutu možete pristupiti i od kuće.