Apel studentima za izbore- Studentski izbori 2016.

Poštovani kolege i kolegice,

kao što ste mogli i primjetiti, posljednjih su se tjedana aktivno odvijali izbori za sve studente koji bi htjeli postati članovima Studentskog zbora na bazi sastavnica Sveučilišta u Rijeci.
Nekolicina naših studenata marljivo je prikupljava sve potrebne potpise i dokumente kako bi upravo oni postali članom Studentskog zbora FMTU.
Naime, u srijedu 25. svibnja 2016. na prostoru zgrade Fakulteta, održati će se javni izbori na kojem ćete moći glasati za kandidate koje želite da Vas predstavljaju u Studentskom zboru.
Kandidati pokrivaju izborne jedinice preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija, a na slikama možete vidjeti tko su oni. Također, podržite i svojeg kolegu s 1. godine Brunu Marasovića kao kandidata na bazi Sveučilišta!

Molim Vas da još jednom budete kolegijalni i odazovete se našem apelu! Ne iziskuje puno truda i vremena, a kandidatima bi mnogo značilo. :)

Unaprijed Vam puno hvala, te se nadamo što većem odazivu.

kruna1

kruna2