Poziv za volontiranje - Izložba "Harmonija i tolerancija"

Dragi kolege studenti,

ovim putem vas pozivamo da svojim volonterskim radom podržite izložbu "Harmonija i tolerancija", koja ima za cilj promijeniti predrasude o likovnim i kreativnim mogućnostima osoba s invaliditetom. Izložba će biti održana u paviljonu "Juraj Šporer" u Opatiji od 07. travnja do 24. travnja od 10:00 do 20:00 sati. Organizirana je od strane LIONS KLUBA OPATIJA u suradnji sa Hrvatskim muzejom turizma i Gradskim društvom Crvenog križa Opatija, i to povodom obilježavanja Dana zdravlja.
Otvorenje izložbe održati će se u četvrtak 07. travnja 2016. godine s početkom 17:30 sati.
Nakon pozdravnih riječi domaćina i gostiju nastupiti će članovi Udruge slijepih osoba Primorsko-goranske županije:
Vesna Miculinić Prešnjak, članica Društva hrvatskih književnika
Tatjana Pančelat Jedriško, članica Hrvatskog književnog društva
Kuzman Landeka, autor poezije za djecu i odrasle
te pjevački zbor Kluba 60+ Crvenog križa Opatije.

Pozivamo vas da svojim dolaskom upotpunite ovu edukativnu i inspirativnu manifestaciju, te ukoliko želite volontirati ili u jutarnjim ili popodnevnim satima, prijavite se na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Vaš Studentski zbor FMTU

jurajsporer     lions