Održana PhD radionica "Planning for Sustainable Tourism: concepts, policy, implementation”

Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu je 17. i 18. svibnja 2018. godine održao PhD radionicu svjetski ugledni znanstvenik i profesor iz područja turizma prof. Larry Dwyer - Faculty of Economics, University of Ljubljana, Adjunct Professor Griffith Institute for Tourism (GIFT), Griffith University, and Honorary Professor of Travel and Tourism Economics in the School of Marketing, Australian School of Business, University of New South Wales.

Radionica pod nazivom "Planning for Sustainable Tourism: concepts, policy, implementation” organizirana je za studente poslijediplomskih doktorskih studija „Menadžment održivog razvoja“ i „Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu“. Radionica je tematski bila podijeljena u dvije cjeline: “Planning for sustainable tourism: concepts and policy” i “Know your enemy: an attack plan for realising sustainable tourism development”. Tijekom održavanja radionice dan je naglasak na značaj planiranja održivoga razvoja turizma.

2018 Larry