Održana HBOR-ova radionica

U sklopu suradnje između Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu i HBOR-a, u ponedjeljak, 14.5.2018., održana je radionica na temu „Sedam koraka do kredita ili kako koristiti kredit za financiranje poslovanja?“.

Kroz teorijski i praktični dio radionice, koju je održala voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Primorje i Gorski kotar, gospođa Vesna Bartolović Staničić, studentima su omogućena osnovna znanja u razumijevanju procesa traženja i odobravanja kredita kao izvora financiranja i razvoja poslovanja, te u razumijevanju analize kreditnog zahtjeva. Osim toga, radionica je pospješila stjecanje znanja i vještina potrebnih za natjecanje, pregovaranje i korištene kredita, te kontrolu otplate obveze.

Stečena nova znanja su pospješila razvoj i povećanje financijske pismenosti, što značajno doprinosi pripremama studenata za tržište rada.

2018 HBOR