Otvorenje programa cjeloživotnoga obrazovanja "Menadžment kamping resorta"

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu je 22. siječnja 2018. godine otvorio 2. generaciju programa cjeloživotnoga obrazovanja „Menadžment kamping resorta“.

Riječ je o prvom programu cjeloživotnoga obrazovanja iz kamping menadžmenta u Hrvatskoj, razvijenom da bi polaznicima omogućio učenje i svladavanje specifičnih znanja iz područja suvremene kamping usluge. Nakon završenog programa polaznici će moći preuzeti odgovornosti za pružanje složenije kamping usluge te izgraditi poduzetničke sposobnosti izgradnje i vođenja kampa.

Program su svečano otvorile Dekanica Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, dr. sc. Dora Smolčić Jurdana, red. prof. i voditeljica programa „Menadžment kamping resorta“, dr. sc. Josipa Cvelić Bonifačić.

2018 mkr 1

2018 mkr 2