Održane svečane promocije diplomanata FMTU-a

4. prosinca 2017. i 8. prosinca 2017. održane su svečane promocije diplomanata Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu.

Tom prigodom promovirano je 6 sveučilišnih specijalista,  217 magistara ekonomije, 243 sveučilišna prvostupnika ekonomije, 13 stručnih prvostupnika ekonomije. Posebno su pohvaljeni najuspješniji studenti preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija.  S  ciljem poticanja izvrsnosti Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu na svečanoj promociji magistara ekonomije nagrađuje najuspješnijeg studenta ili studenticu  diplomskog sveučilišnog studija, s najvećom pohvalom Summa Cum Laude. Ove godine je ta čast pripala Antoneli Grabar, studentici diplomskog studija Menadžment u turizmu, kojoj je u  suradnji s partnerima iz javnog sektora Fakultet osigurao radno mjesto. Magistra ekonomije Antonela Grabar dobila je priliku da svoja znanje, vještine i kompetencije stečene tijekom studija pokaže u Thallassotherapiji Opatijja, specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju bolesti srca, pluća i reumatizma.

Još jednom upućujemo iskrene čestitke svim promoviranim studentima!

2017 promocija1

2017 promocija2