DAN KARIJERA na FMTU

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji i ove je godine, 5. i 6. prosinca, organizirao DANE KARIJERA.

Nakon pozdravnih riječi dekanice, prof. dr. sc. Dore Smolčić Jurdana, prodekanice za poslovne odnose, izv. prof. dr. sc. Ines Milohnić i predsjednika Županijske komore Rijeka, dr. sc. Vidoja Vujića, prof. emer., održana su izlaganja gđe Maje Mahovlić s portala MojPosao te gosp. Željka Markovića, v.d. predstojnika HZZ, Podružnice Rijeka.

Studenti su imali priliku aktivno sudjelovati u panel diskusiji na temu „S faksa do uspješne karijere“ uz zanimljive paneliste, bivše FMTU studente.

Studenti su sudjelovali i u izlaganjima i susretima s predstavnicima hotelskih kuća kao i na radionici: Razvoj karijere, koju su održale izv. prof. dr. sc. Kristina Črnjar i izv. prof. dr. sc. Ana-Marija Vrtodušić Hrgović.

2017 dani karijera