Obavještavaju se studenti da je na stranicama Fakulteta objavljen Poziv za dostavu prijedloga u svrhu financiranja studentskih znanstveno-istraživačkih projekata na FMTU:

1. Fakultet financira studentske znanstveno-istraživačke projekte s najvišom pojedinačnom potporom po projektu u iznosi 1.500,00 kuna.
  2. Rok za prijavu je 26. studeni 2017. godine.
  3. Trajanje projekta je do 30. travnja 2018. godine.

Za sudjelovanje na studentskom znanstveno-istraživačkom projektu:

1. dobiva se pohvalnica da je student vodio/sudjelovao u studentskom znanstveno-istraživačkom projektu,
  2. u Dopunsku ispravu o studiju upisuje se informacija o vođenju/sudjelovanju u studentskom znanstveno-istraživačkom projektu,

Za sve dodatne informacije možete se obratiti doc. dr. sc. Nataši Slavić (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.