Objavljeni rezultati anketiranja studenata – ljetni semestar 2016./2017.

Rezultati anketiranja studenata za predmete ljetnog semestra 2016./2017. javno su objavljeni na:

www.fthm.uniri.hr – O fakultetu – Sustav osiguravanja kvalitete – Rezultati anketiranja.

Slučajnim izborom između učesnika anketiranja nagrađeno je 3 studenta/-ice izletom i 3 studenta/-ice s vrijednom knjigom i to:

1. VERONIKA LALIN - preddiplomski sveučilišni studij, izvanredni studij Opatija, Menadžment u turizmu (novi) 4. godina (knjiga)
  2. DANICA CVJETKOVIĆ - preddiplomski sveučilišni studij, redoviti studij Opatija, Menadžment u hotelijerstvu (novi) 1. godina (knjiga)
  3. MAGDALENA ŠKVORC - preddiplomski sveučilišni studij, redoviti studij Opatija, Menadžment u hotelijerstvu (novi) 1. godina (knjiga)
  4. IVAN ŽIRKOVIĆ- preddiplomski sveučilišni studij, redoviti studij Opatija, Menadžment u hotelijerstvu (novi) 1. godina (izlet)
  5. NIKA ŠITUM - preddiplomski sveučilišni studij, izvanredni studij Zabok, Menadžment u turizmu (novi) 3. godina (izlet)
  6. IVANA CVJETKOVIĆ - preddiplomski sveučilišni studij, Menadžment održivog razvoja Redoviti studij Opatija 4. godina (izlet)

Studenti mogu preuzeti nagradu kod voditeljice Ureda za studente gđe. Denis Turalije