Anketiranje studenata

Poštovane studentice i studenti,

Ovim putem Vas obavještavamo da će se u periodu od 10. siječnja do 7. veljače 2018. godine provoditi on-line anketiranje studenata (u sklopu LUMENS5+ portala). Stoga Vas molimo da ispunite on-line upitnik za svaki predmet kojeg ste slušali u zimskom semestru akademske godine 2017./2018., te ispunjavanju upitnika pristupite s ozbiljnošću i potrebnom pažnjom. Vaše nam je mišljenje od izuzetne važnosti, stoga Vas molimo da Vaši odgovori budu iskreni i konstruktivni. Unos komentara nije obavezan, ali je poželjan. U komentarima je moguće izraziti svoje primjedbe, pohvale i preporuke za poboljšanje kvalitete nastave. Ispunjavanje anketa je anonimno i dobrovoljno.

Rezultati anketiranja će se javnom objavom, na stranicama Fakulteta, na primjeren način prezentirati studentima i široj javnosti.

Odbor za osiguravanje  i unapređivanje kvalitete