Predavanje „The Future of Coastal and Marine Tourism: Challenges and Opportunities“

Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu 2. svibnja 2016. godine održano je predavanje prof. Larry Dwyera, Professor of Travel and Tourism Economics, School of Marketing, Australian School of Business, University of New South Wales, NSW iz Australije.

Predavanje je organizirano za studente poslijediplomskih doktorskih studija „Menadžment održivog razvoja“ i „Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu“, na temu “The Future of Coastal and Marine Tourism: Challenges and Opportunities”.

Tijekom predavanja dan je naglasak na smjernice održivoga razvoja turizma obalnoga područja.

Na kraju predavanja prof. Dwyer je sa zadovoljstvom odgovarao na brojna pitanja studenata.

larry1

larry2