Okrugli stol o društveno korisnom učenju

Ovim Vam putem upućujemo Poziv (u prilogu) za sudjelovanjem u Okruglom stolu pod nazivom: Relevance of Civic and Community Engagement – a Local and Global Viewpoint/ How do University of Rijeka students perceive the concept of civic and community engagement and what can be learned from SUNY (the US)?/ Na koji način studenti Sveučilišta u Rijeci doživljavaju koncept društveno korisnog učenja te što se može naučiti od kolega s državnog Sveučilišta New York?, zakazanim za petak 30. ožujka 2018. godine, u terminu od 18:00 – 19.30 sati u American Corneru (Dvorana Mladosti).

Iako je Veliki petak, ovo je bio jedini slobodan termin za organizaciju ovog skupa, obzirom da kolege s državnog Sveučilišta New York odlaze u subotu nakon provedenog tjedna u Rijeci obavljajući volonterske aktivnosti.

Radni jezik Okruglog stola jest engleski.

pdfPoziv