Obavijest izvanrednim studentima 1. godine - vršnjačka potpora Student - mentor

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu je u suradnji sa Studentskim zborom pokrenuo inicijativu vršnjačke potpore – „student- mentor“.

Mentorski sustav se ove godine provodi kao pilot-projekt i ima za cilj izvanrednim studentima prve godine preddiplomskog studija olakšati prilagodbu na nove životne okolnosti, poboljšati učinkovitost studiranja te povećati zadovoljstvo studijem. U budućnosti se projekt planira proširiti na sve studente.

„Student-mentor“ savjetovat će studente, upoznati ih s radom i organizacijom Fakulteta te ih uputiti u aktivnosti i mogućnosti koje Fakultet pruža.

Iz tog razloga, u narednih nekoliko dana, svakom izvanrednom studentu 1. godine studija obratit će se „student – mentor“ te molimo sve izvanredne studente 1. godine da se odazovu i podrže inicijativu.