Objavljeni rezultati anketiranja studenata – zimski semestar 2016/2017.

Poštovane/-i studentice i studenti,

Rezultati anketiranja studenata za predmete zimskog semestra 2016./2017. javno su objavljeni na www.fthm.uniri.hr (O fakultetu – Sustav osiguravanja kvalitete – Rezultati anketiranja).

Slučajnim izborom između učesnika anketiranja nagrađeno je 3 studenta/-ice izletom i 3 studenta/-ice s vrijednom knjigom i to:

1. MONIKA BROZAN - redoviti studij, preddiplomski sveučilišni studij, 1. godina (izlet)
  2. IVAN BUTKOVIĆ - redoviti studij, preddiplomski sveučilišni studij, 2. godina (izlet)
  3. MATEA FULIR - izvanredni studij Zabok, preddiplomski sveučilišni studij, 3.godina (izlet)
  4. ANTONELA GRABAR- redoviti studij, diplomski sveučilišni studij, 1. godina (knjiga)
  5. RENEE ŠKULIĆ - redoviti studij, diplomski sveučilišni studij, 1. godina (knjiga)
  6. TIHANA UDOVIČIĆ - redoviti studij, diplomski sveučilišni studij, 1. godina (knjiga)