Nova knjiga profesora Vlade Galičića

Naš profesor Vlado Galičić napisao je još jednu novu knjigu. To je  udžbenik „Poslovanje hotelskog odjela smještaja“.
Fakultet ga je objavio u elektroničkom obliku i dostupan u slobodnom pristupu na adresi:

Autor je u predgovoru knjizi napisao: „Knjiga „Poslovanje hotelskoga odjela smještaja“ namijenjena je prvenstveno studentima Sveučilišnoga diplomskog studija „Menadžment u hotelijerstvu“, odnosno za potrebe kolegija „Menadžment smještaja“. Međutim, osim za njihove potrebe, udžbenik može poslužiti i ostalim korisnicima, koji su u obrazovnom procesu (učenici srednjih strukovnih škola, studentima stručnih, preddiplomskih ili specijalističkih studija te za potrebe cjeloživotnoga obrazovanja) ili kroz radni odnos vezani uz hotelsko poslovanje, a posebno uz odjel smještaja."