Anketiranje studenata

Poštovane studentice i studenti,

Ovim putem Vas obavještavamo da će se u periodu od 30. svibnja do 30. lipnja 2017. provoditi on-line anketiranje studenata (u sklopu LUMENS5+ portala). Stoga Vas molimo da ispunite on-line upitnik za svaki predmet kojeg ste slušali u ljetnom semestru akademske godine 2016./2017., te ispunjavanju upitnika pristupite s ozbiljnošću i potrebnom pažnjom. Vaše nam je mišljenje od izuzetne važnosti, stoga Vas molimo da Vaši odgovori budu iskreni i konstruktivni. Unos komentara nije obavezan, ali je poželjan. U komentarima je moguće izraziti svoje primjedbe, pohvale i preporuke za poboljšanje kvalitete nastave. Ispunjavanje anketa je anonimno i dobrovoljno.

Rezultati anketiranja će se javnom objavom, na stranicama Fakulteta, na primjeren način prezentirati studentima i široj javnosti. Slučajnim izborom između učesnika anketiranja nagraditi će se 3 studenta/-ice izletom i 3 studenta/-ice s vrijednom knjigom.

Odbor za kvalitetu