Potpisivanje sporazuma o međunarodnoj suradnji

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci (dekanica, dr. sc. Dora Smolčić Jurdana, red. prof.) i Ekonomski fakultet u Sarajevu (dekan dr. sc. Kemal Kozarić, red. prof.), sklopili su 16.11. 2016. godine Sporazum o međunarodnoj suradnji.

Sporazumom su definirana načela suradnje iz područja djelokruga interesa dviju visokoškolskih institucija, a kojima se otvaraju mogućnosti partnerskog razvijanja i implementiranja znanstvenih, stručnih i europskih projekata, mogućnosti pokretanja zajedničkog studija te mogućnosti razmjene nastavnoga osoblja.

Ovo je još jedna od niza aktivnosti Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu koja osnažuje njegov znanstveni razvoj te podržava njegovu usmjerenost da se približi krugu najviše rangiranih učilišta te vrste u Europi.

Potpisu sporazuma nazočila je delegacija Ekonomskog fakulteta u Sarajevu u sastavu:

- dekan Fakulteta prof.dr.sc. Kemal Kozarić
- prodekanica za međunarodnu suradnju doc.dr.sc. Jasmina Selimović